RN50C82R0FB14
MFR.Part #
RN50C82R0FB14
JLCPCB Part #
C3515076
Description
-65℃~+175℃ 50mW 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors