RN50C9760FB14
MFR.Part #
RN50C9760FB14
JLCPCB Part #
C1419095
Description
-65℃~+175℃ 50mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors