RN50C95R3FRSL
MFR.Part #
RN50C95R3FRSL
JLCPCB Part #
C1809311
Description
-65℃~+175℃ 50mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors