RN50C9310FBSL
MFR.Part #
RN50C9310FBSL
JLCPCB Part #
C1425961
Description
-65℃~+175℃ 50mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors