M55342E09B750BRWS
MFR.Part #
M55342E09B750BRWS
JLCPCB Part #
C4159641
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount