RN50C8872FBSL
MFR.Part #
RN50C8872FBSL
JLCPCB Part #
C1425947
Description
-65℃~+175℃ 50mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors