BZX84C12-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C12-E3-08
JLCPCB Part #
C917506
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA 11.4V~12.6V 12V 150Ω 25Ω 500mW SOT-23 Zener Diodes ROHS