RN50C8062BRSL
MFR.Part #
RN50C8062BRSL
JLCPCB Part #
C3426609
Description
-65℃~+175℃ 50mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors