RN50C8060BB14
MFR.Part #
RN50C8060BB14
JLCPCB Part #
C3563480
Description
-65℃~+175℃ 50mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors