CMF50200R00FNEB
MFR.Part #
CMF50200R00FNEB
JLCPCB Part #
C3401126
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS