RN50C7872FBSL
MFR.Part #
RN50C7872FBSL
JLCPCB Part #
C1426155
Description
-65℃~+175℃ 50mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors