RN50C76R8FRE6
MFR.Part #
RN50C76R8FRE6
JLCPCB Part #
C3416080
Description
-65℃~+175℃ 50mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors