RN50C7502FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C7502FRSL
JLCPCB Part #
C1797177
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors