RN50C71R5FBSL
MFR.Part #
RN50C71R5FBSL
JLCPCB Part #
C1425942
Description
-65℃~+175℃ 50mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors