BFC237523222
MFR.Part #
BFC237523222
JLCPCB Part #
C3794391
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 400V、1kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS