RN50C6651FRSL
MFR.Part #
RN50C6651FRSL
JLCPCB Part #
C3504361
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors