RN50C6492BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C6492BRE6
JLCPCB Part #
C1800038
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors