RN50C2491FB14
MFR.Part #
RN50C2491FB14
JLCPCB Part #
C1418073
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors