IHDM1008BCEV5R6M20
MFR.Part #
IHDM1008BCEV5R6M20
JLCPCB Part #
C17267419
Package
插件,25.5x20.7mm
Description
1.5mΩ 125A 34MHz 45A 5.6uH ±20% 插件,25.5x20.7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS