RN50C5232FBSL
MFR.Part #
RN50C5232FBSL
JLCPCB Part #
C1425751
Description
-65℃~+175℃ 50mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors