BZD27C5V1P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C5V1P-E3-08
JLCPCB Part #
C3765587
Package
SMF(DO-219AB)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 3Ω 4.8V~5.4V 5.1V 5uA@1V 800mW SMF(DO-219AB) Zener Diodes ROHS