RN50C4532FRE6
MFR.Part #
RN50C4532FRE6
JLCPCB Part #
C3365913
Description
-65℃~+175℃ 45.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors