RN50C4422DBSL
MFR.Part #
RN50C4422DBSL
JLCPCB Part #
C1428263
Description
-65℃~+175℃ 44.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors