DZ23C24-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C24-HE3-08
JLCPCB Part #
C5681067
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@18V 24V 300mW 80Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS