RN50C3923FRE6
MFR.Part #
RN50C3923FRE6
JLCPCB Part #
C3495002
Description
-65℃~+175℃ 392kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors