Y406649K9000T0R
MFR.Part #
Y406649K9000T0R
JLCPCB Part #
C3942261
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 49.9kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount