RN50C3610DB14
MFR.Part #
RN50C3610DB14
JLCPCB Part #
C3404511
Description
-65℃~+175℃ 361Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors