RN60C1301FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1301FR36
JLCPCB Part #
C1774537
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors