RNC55H7153BSBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H7153BSBSL
JLCPCB Part #
C1465563
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors