SM5S26ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S26ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3702012
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 26V 28.9V 3.6kW 42.1V 86A TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS