RN50C2942FRSL
MFR.Part #
RN50C2942FRSL
JLCPCB Part #
C1824334
Description
-65℃~+175℃ 29.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors