RN50C2872BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C2872BBSL
JLCPCB Part #
C1431989
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 28.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors