RN50C26R7FRSL
MFR.Part #
RN50C26R7FRSL
JLCPCB Part #
C1824347
Description
-65℃~+175℃ 26.7Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors