RN50C26R1FRSL
MFR.Part #
RN50C26R1FRSL
JLCPCB Part #
C1824344
Description
-65℃~+175℃ 26.1Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors