RN50C2670FB14
MFR.Part #
RN50C2670FB14
JLCPCB Part #
C3559448
Description
-65℃~+175℃ 267Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors