RN50C2612FBSL
MFR.Part #
RN50C2612FBSL
JLCPCB Part #
C3474482
Description
-65℃~+175℃ 26.1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors