CMF6030R100FHBF
MFR.Part #
CMF6030R100FHBF
JLCPCB Part #
C1422192
Description
-55℃~+175℃ 1W 30.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors