RN50C25R5FB14
MFR.Part #
RN50C25R5FB14
JLCPCB Part #
C1416998
Description
-65℃~+175℃ 25.5Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors