RN50C2550FBSL
MFR.Part #
RN50C2550FBSL
JLCPCB Part #
C1425320
Description
-65℃~+175℃ 255Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors