RN50C2400BRSL
MFR.Part #
RN50C2400BRSL
JLCPCB Part #
C1809429
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors