RN50C2371FBSL
MFR.Part #
RN50C2371FBSL
JLCPCB Part #
C1425284
Description
-65℃~+175℃ 2.37kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors