RN50C2322FBSL
MFR.Part #
RN50C2322FBSL
JLCPCB Part #
C3385041
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors