RN50C2232BRE6
MFR.Part #
RN50C2232BRE6
JLCPCB Part #
C1799123
Description
-65℃~+175℃ 22.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors