RN50C2210FBSL
MFR.Part #
RN50C2210FBSL
JLCPCB Part #
C1425951
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors