RN50C21R8BB14
MFR.Part #
RN50C21R8BB14
JLCPCB Part #
C3571025
Description
-65℃~+175℃ 21.8Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors