RN50C2151FB14
MFR.Part #
RN50C2151FB14
JLCPCB Part #
C3351453
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors