RN50C2101FRSL
MFR.Part #
RN50C2101FRSL
JLCPCB Part #
C1796152
Description
-65℃~+175℃ 2.1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors