RN50C18R2FBSL
MFR.Part #
RN50C18R2FBSL
JLCPCB Part #
C1425993
Description
-65℃~+175℃ 18.2Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors