RN50C1821BBSL
MFR.Part #
RN50C1821BBSL
JLCPCB Part #
C3501641
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors