RN50C1780FB14
MFR.Part #
RN50C1780FB14
JLCPCB Part #
C3475358
Description
-65℃~+175℃ 178Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors